Neden Biz?

Her öğrencinin farklı ve özel olduğu inancıyla yola çıkan Özel Eryaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, geleceğin sağlık çalışanlarını yetiştirmektedir.  Alanında uzman, sorumluluk sahibi ve zeki bireyler yetiştirmeyi amaçlayan lisemiz, sağlık meslek dersi  laboratuarları ve materyalleri  başta olmak üzere gelişen teknolojiyle uyumlu eğitim olanaklarını öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır. Seçkin öğretmen kadromuz,  öğrencilerin pasif alıcı konumunda olduğu dersler yerine, aktif katılabilecekleri ve kendilerini ifade etme fırsatı bulabilecekleri  bir sınıf ortamı hazırlar. Öğretmenlerimizle birlikte, rehberlik servisimiz de geleceğin özgüvenli, bilinçli ve etkili iletişim kurabilen  sağlık personellerine hizmet vermektedir.

Sadece okuldaki akademik ve sosyal çalışmalarda değil, öğrencilerimizin en önemliyi tecrübeyi kazandığın hastane stajlarında da yapıcı bir disiplin anlayışıyla yanlarındayız. Hastanelerde ve eğitim kurumumuzda  edindikleri tecrübeyi  daha iyi  eğitim vermek için kullanan öğretmenlerimiz eğitim ve staj sürecinde öğrencilerimizin en değerli destekçileridir.

Velilerimizin eğitimin ayrılmaz bir parçası olduğu bilinciyle, önceden belirlenen toplantı ve törenlerde aile- okul işbirliğini güçlendirmekteyiz. Ayrıca aileler yüzyüze yada telefonla görüşerek öğrenciler hakkında bilgi alabilmekte yada okulla ilgili önerilerini rahatlıkla bizlere iletebilmektedirler.
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret115773
Saat